Loading Pasākumi

X Ambassadors

2022. gada 11. martā Palladium

Pasākums Navigation

ASV indīroka grupa X Ambassadors izziņo pasaules turneju The Beautiful Liar. Koncerttūres ietvaros 2022.gada 11. martā mūziķi uzstāsies zālē Palladium.
X Ambassadors pelnīti tiek dēvēti par alternatīvās mūzikas jaunajiem varoņiem. Viņu dziesma “Litost” iekļauta filmas “The Host” skaņu celiņā, bet “Renegades”, kuru daudzi atpazīst arī no automašīnas Jeep Renegade reklāmas, atradusies Billboard alternatīvās mūzikas topa virsotnē 12 nedēļas pēc kārtas. X Ambassadors koncertējuši kopā ar tādiem mūziķiem kā Imagine Dragons, Jimmy Eat World un The Mowglis.
Vasarā X Ambassadors izdevusi jaunu tumši kinematografisku singlu “My Own Monster”. Skaņdarbs ir atmosfēriska psihodrāma heavy pop stilā ar grūva elementiem. Šogad grupa arī plāno pabeigt darbu pie sava ilgi gaidītā trešā albuma.
Papildus muzikālajiem sasniegumiem īpašu atpazīstamību ieguvis grupas taustiņinstrumentālists Keisijs Heriss, kas kopš dzimšanas ir neredzīgs. Koncertos Heriss šķiet vienkārši stilīgs mūziķis tumšās brillēs, taču brīdī, kad viņš pasniedzas pēc sava spieķa, skatītāji pēkšņi apjauš, ka viņš neredz. Pateicoties grupas popularitātei, Keisijs Heriss kļuvis par visu mūziķu ar īpašām vajadzībām pārstāvi un balsi un cīnās par viņu tiesībām. “Mūsu mūzika vēsta par to, ka redzam parastās lietās neparasto. Mēs sakām nē diskriminācijai un neiecietībai, – stāsta Heriss.

* Koncerts tiek rīkots epidemioloģiski drošajā “zaļajā” režīmā. Pasākumu var apmeklēt tikai ar vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Pie ieejas obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), biļete un derīgs sertifikāts. Gadījumā, ja mainīsies masu pasākumu rīkošanas ierobežojumi, var mainīties arī koncerta apmeklēšanas noteikumi.  

4586976
DD
dienas
HH
stundas
MM
minūtes
SS
sekundes

Detaļas

Datums:
2022. gada 11. martā
Laiks:
19:00 - 21:00
Mājaslapa:
https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/x-ambassadors-334781/

Vieta

Palladium
Marijas 21,
Rīga,
+ Google Karte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?