Loading Pasākumi

MONATIK

2022. gada 26. martā Arēna Rīga

Pasākums Navigation

Ilgus divus gads esam šo gaidījuši un ticam, ka vairs nekas netraucēs mums satikties! Populārais mūziķis un visdejojamāko hitu autors MONATIK izsludina pavasara lielkoncertu. 2022. gada 26. martā viņš uzstāsies “Arēnā Rīgā” ar programmu “Made With Love And Rhythm”!

MONATIKA uzstāšanās ir vairāk kā vienkārši koncerti. Tā ir īsta tikai viņam raksturīga mūzikas un dejas terapija! Mākslinieka galvenā iezīme ir ne tikai ugunīgie ritmi un drosmīgie muzikālie eksperimenti, bet arī ticības sapnim un labestības filozofija, ko viņš atspoguļo savās dziesmās un dzejā.

MONATIK ir pirmais pop mākslinieks, kas iekarojis NSK “Olimpiyskiy” Kijevā, MONATIK Corporation dibinātājs, komponists, iemīļotāko hitu autors un skaņu producents, jaunās paaudzes mūzikla “RITMS” producents, Ukrainas Goda mākslinieks, projekta “Голос. Діти” mentors – uzvarētājs, projekta “Голос країни 10” treneris, vairākkārtējs uzvarētājs nominācijās “Labākais izpildītājs”, “Gada hits”, “Labākais video” un citu prestižo mūzikas balvu ieguvējs Ukrainā, NVS un Baltijas valstīs.

MONATIKA stadiona šovu “LOVE IT Rhythm” apmeklēja vairāk nekā 60 tūkstoši cilvēku, un tas kļuva par nozīmīgāku notikumu Ukrainas mūzikas industrijā pēdējā desmitgadē. Jāatzīmē, ka iepriekšējā koncertprogramma “D vitamīns”, kas tika prezentēta 2017. gada oktobrī, tika atzīta par “Labāko koncertšovu” pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA versijas, kā arī ieguva “Teletriumfs” balvu.

Pēc stadiona šova, lielās pasaules turnejas un mākslinieka trešā solo albuma pārsteidzošiem panākumiem mūzikas kritiķi atzina MONATIKU par Ukrainas skatuves “pop karali”. Tas nav pārsteidzoši, jo viņa hiti “Каждый раз”, “Love it ритм”, “То, от чего без ума”, “Vitamin D”, “Кружит”, “Мокрая” neatstāj vadošās pozīcijas mūzikas topos Ukrainā, Eiropā un NVS valstis. Dubultplatīna albums “Love it Rhythm” tika nosaukts par “Labāko albumu” pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA versija un jau no pirmās dienas ir bijis radio topos.

5800899
DD
dienas
HH
stundas
MM
minūtes
SS
sekundes

Detaļas

Datums:
2022. gada 26. martā
Laiks:
19:00 - 21:00
Mājaslapa:
https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/monatik-monatik-345469/

Vieta

Arēna Rīga
Skanstes 21,
Rīga,
+ Google Karte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?