Loading Pasākumi

JP Cooper

2020. gada 22. maijā Palladium

Pasākums Navigation

22.maijā uz koncertzāles Palladium skatuves uzstāsies britu dziedātājs JP Cooper. Lai arī vizuāli Kūpers vairāk atgādina regeja izpildītāju, viņam tuva viegla soulmūzika, blūzs un folks. Viņš izpilda romantisku mūziku ar patīkamiem dziesmu tekstiem.

Savu karjeru Kūpers sācis 2012.gadā, un viens no viņa pirmajiem skatuves pieteikumiem bija hits “Keep The Quiet Out”. Pēc nākamā veiksmīgā ieraksta – singla “When The Darkness Comes” – izdevums Telegraph.co.uk viņa daiļradi atzinīgi nosaucis par “nākotnes mūziku”. Tomēr visstraujāko lēcienu galvu reibinošā popularitātē mūziķim nodrošināja sadarbība ar Džonasu Blū dziesmā “Perfect Strangers”, kā arī nākamais hits “September Song” – tās abas iekļuvušas mūzikas topu desmitniekā un ieguvušas platīna statusu.

Mūziķis atceras, kā “Perfect Strangers” burtiski parādījās no nekurienes un uzreiz ielēca Lielbritānijas topa otrajā vietā un neskaitāmu Eiropas valstu hitparāžu augšgalā. “Pēkšņi nokļuvu popmūzikas pasaulē, kurā pat nebiju domājis atrasties. Līdz šim biju vienkārši puisis ar ģitāru kaklā un, skat, pēkšņi esmu uz MTV skatuves deju mūzikas festivālā 45 tūkstošu skatītāju priekšā!”

Kūpera debijas albums “Raised Under Grey Skies” pārdots 835 000 eksemplāru, un viņa dziesmas dažādās platformās noklausītas vairāk kā 2 miljardus reižu.

8200652
DD
dienas
HH
stundas
MM
minūtes
SS
sekundes

Detaļas

Datums:
2020. gada 22. maijā
Laiks:
20:00 - 22:00
Pasākums Category:
Mājaslapa:
https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/jp-cooper-298756/

Vieta

Palladium
Marijas 21,
Rīga,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?