Loading Pasākumi
 • Šis pasākums ir pagājis.

GRIGORIJS ĻEPSS (atcelts)

2020. gada 23. februārī Arēna Rīga

Cienījamie klienti!

Pateicamies visiem par pacietību situācijā ar naudas atgriešanu par biļetēm uz Grigorija Ļepsa koncertu “Arēnā Rīga”, kas tika atcelts sakarā ar Ārlietu ministrijas lēmumu. Vēlamies paziņot, ka apakšuzņēmēju maksājumu atgriešanas process ir noslēdzies, un pirmdien 9.decembrī “Biļešu Serviss” tīklā sāksies naudas atmaksa par minētā koncerta biļetēm.

Kompānija “Bravo Events” pateicas visiem partneriem, kas atrada iespēju atgriezt vai ieskaitīt citu projektu rēķinā maksājumus, kas tika veikti saistībā ar Grigorija Ļepsa koncertu. Šajā jautājumā mums neizdevās vienoties tikai ar vienu organizāciju – Rīgas Pilsētas Būvvaldi, kura atteicās pārrēķināt maksājumu par koncerta afišu izvietošanu pilsētā. Neskatoties uz šo, kā arī uz citiem finansiālajiem zaudējumiem, kuri ir neizbēgami pasākuma atcelšanas gadījumā, mūsu uzņēmums pieņēma lēmumu par naudas atgriešanu klientiem pilnā apmērā.

Atgādinām, ka visiem Grigorija Ļepsa daiļrades cienītājiem ir iespēja apmeklēt viņa koncertu Tallinā 21.februārī. Klientu ērtībai tika organizēts transfērs no Rīgas uz koncertzāli Tallinā un atpakaļ. Autobusa biļetes cena – 25 eiro. Mainot Rīgas koncerta biļetes uz Grigorija Ļepsa koncerta biļetēm Tallinā, brauciena cena – 15 eiro. Papildinformācija mūsu mājas lapā www.bravoevents.lv, ka arī www.bilesuserviss.lv

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu „BIĻEŠU SERVISS” mājas lapā. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 08.03.2020.

Detaļas

Datums:
2020. gada 23. februārī
Laiks:
19:00 - 21:00
Pasākums Categories:
,
Mājaslapa:
https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/grigorijs-lepss-grigorij-leps-295760/

Vieta

Arēna Rīga
Skanstes 21,
Rīga,

6 Comments

 1. Svetlana

  Gribas jau,lai jusstgrieztu naudu atrak,jo nopirktas 3 biletes uz Vslmieras Olimpisko centru.

 2. Sveicināti!
  Koncertu Valmierā rīko cits organizators https://www.bilesuserviss.lv/lat/promoters-and-salespoints/promoters/you-are-events-agency-sia/ Mēs rīkojām tikai koncertu Rīgā. Jebkurā gadījumā izsakām patiesu nožēlu par Grigorija Ļepsa koncertu atcelšanu!

 3. Kristīne

  Sveiki! Aptuveni kad tiek plānota naudas atmaksa par Rīgas koncerta iegādātajām biļetēm?

  1. Sveicināti! Biļešu atmaksa par Rīgas koncerta biļetēm sāksies pirmdien 9.decembrī “Biļešu Serviss” tīklā. Papildinformācija https://bit.ly/33Xejui

 4. Светлана

  Здравствуйте! Преобрели билеты в Видземский олимпийский центр в Валмиере, на Г.Лепса,когда начнется возврат денег. Никакой абсолютно нет информации :((((

  1. Добрый день! К сожалению, мы не сможем ответить на ваш вопрос, тк не являемся организаторами концерта Григория Лепса в Видземском олимпийском центре. Наш концерт только в Арена Рига.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?