paziņojums par pasākumiem, kas tika pārcelti sakarā ar ārkārtas stāvokļa ieviešanu

paziņojums par pasākumiem, kas tika pārcelti sakarā ar ārkārtas stāvokļa ieviešanu

Cienījamie klienti!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli paredzētajos datumos nevarēja un nevarēs notikt 7 mūsu koncertaģentūras rīkotie koncerti. Šobrīd aktīvi strādājam pie tā, lai pēc iespējas ātrāk tos pārceltu. Diemžēl saistībā ar šiem koncertiem varam piedāvāt klientiem tikai biļešu apmaiņu uz jauno datumu.
Vienlaicīgi atgriezt naudu par visām nopirktajām biļetēm nav iespējams. Šādi līdzekļi neglabājas uzņēmuma kontos, bet atrodas darbībā, un jau tikuši izmantoti pārcelto koncertu sagatavošanā un gaidāmo koncertu priekšapmaksai. Pat mēģinājums atmaksāt daļu līdzekļu novestu pie uzņēmuma bankrota, kam sekotu nespēja realizēt koncertus pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas. Šādā gadījumā arī skatītāji paliktu bez kompensācijām un bez iespējas apmeklēt koncertu. Turklāt nenotiktu arī 9 citi pasākumi, kurus jau esam izziņojuši vasaras un rudens periodā. Līdz ar to ciestu vēl vairāk cilvēku.
Atzīmēsim, ka šī situācija nav tipisks koncertu atcelšanas iemesls. Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem organizatoriem nav jāatgriež nauda par biļetēm uz pasākumu, kurš atcelts ārkārtas situācijas ieviešanas dēļ. Sīkāk ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra paziņojumu iespējams iepazīties ŠEIT.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par pacietību, gaidot jaunos koncertu datumus un ļoti lūdzam Jūs izrādīt sapratni šajā ārkārtas situācijā, kas mums visiem ir ļoti sarežģīta!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?
Registration is disabled.

Want to Login?

Forgot Password?